10/100/1000 Mbps Gigbit 8 Limanlar RJ45 Ethernet Fiber Optik Medya Dönüştürücüler Verici ve Alıcı için IP kameralar

₺663.77



10/100/1000 Mbps Gigbit 8 Limanlar RJ45 Ethernet Fiber Optik Medya Dönüştürücüler (Verici ve Alıcı ), tekli kadar 20Km
Genel bakış:
Bir 10/100/1000 Mbps adaptif Ethernet fiber optik alıcı-verici, Benimseyerek son tasarım, yüksek performanslı çip, Yüksek kaliteli Markalı optik modülü, istikrarlı performans ve mükemmel kalite, uyum, ve ortak ağ cihazları normalde bağlantı. Telekomünikasyon için, yayın, genişbant ağları gerektiren yüksek-hız, yüksek-veri-akış ve yüksek performanslı, yüksek güvenilirlik Ethernet çevre
Ürün parametreleri: ◆ Sağlar sekiz bağımsız 10 M/100 M/1000 Mbps adaptif anahtarlama twisted pair port elektrik port için yedekleme ve çok kullanıcı erişim ◆ Benimseyen 1310/1550nm veya 1310/1550nm DFB tek-fiber fotoelektrik entegre modülü, performans istikrarlı ve güvenilir. ◆Single fiber optik alıcı-verici çiftler halinde kullanılması gerekir, yani 1310nm iletim, 1550nm resepsiyon ve 1550nm iletim, 1310nm resepsiyon eşleştirme ◆Single fiber optik alıcı-verici kullanır tek fiber gerçekleştirmek için çift yönlü veri iletimi, fiber optik alıcı/verici olarak aynı işlevi vardır, ama bir fiber kaydedebilirsiniz. ◆Unique anahtarı çip tasarım ile 1 M SSRAM tampon ve 2 K MAC adres tablosu ◆ Yayın filtreleme fonksiyonu, adresi otomatik öğrenme ve otomatik güncelleme fonksiyonu ve mağaza-ve-İleri çalışma mekanizması ◆ Ethernet 10Base-T veya 100Base-TX veya 1000Base-TX için 1000Base-FX fiber ortam dönüştürücü ◆Support IEEE 802.3, IEEE 802.3U, IEEE 802.3X, IEEE 802.1d ◆ Destek tam çift yönlü akış kontrolü veya yarım-dubleks geri basınç akış kontrolü ile Otomatik Müzakere yeteneği ◆ Destekler 10 Mbps ve 100 Mbps/1000 Mbps otomatik adaptasyon (200 Mbps için tam dubleks operasyonu) ◆High-kalite optoelektronik entegre modülü iyi optik ve elektrik özellikleri sağlar, sağlanması güvenilir veri iletimi ve uzun çalışma ömrü ◆Provide uzaktan bağlantı kaybı tanı, elektrik port bağlantı ve optik port link bağlantısı tanı, dinamik veri iletim, tam/yarım dubleks, hızı göstergesi ◆ Sağlamak çift RJ-45 elektrik port NIC ve HUB, bilgisayar ağ kartı veya HUB bağlamak için anahtarı, hub ile NIC ◆External yüksek hassasiyetli güç kaynağı, küçük gövde tasarım benzersiz görünüm ◆ Iç güç tüketimi: 2.5 w (Giriş: AC110 ~ 230 V) ◆The ortalama sorunsuz çalışma süresi fazla 50,000 saat, hangi taşıyıcı sınıfı işletim standartları ile uyumludur.

Etiketler: Ucuz 10/100/1000 Mbps Gigbit 8 Limanlar RJ45 Ethernet Fiber Optik Medya Dönüştürücüler Verici ve Alıcı için IP kameralar, Yüksek Kalite 10/100/1000 Mbps Gigbit 8 Limanlar RJ45 Ethernet Fiber Optik Medya Dönüştürücüler Verici ve Alıcı için IP kameralar, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.


( 0 Derecelendirme )

Adet