LED Suits Işık Kostümleri Işıklı Parlayan Kapüşonlu Erkekler EL Giysi Soğuk Şerit Dans Moda Yetenek Gösterisi LED ışık Giyim

₺86.7510 renk el gözlük EL Tel Moda Neon led ışık Up Shutter Şekilli Glow güneş gözlüğü Rave Kostüm Parti DJ Parlak Güneş Gözlüğü
Dikkat! 1. ise Rusya Federasyonu , Alıcı adı olarak tam adını bırakın lütfen. Aksi takdirde, alamayabilir nedeniyle gümrük düzenlenmesi.
2. ise Brezilya , Lütfen bize bildirin CPF Numarası, aksi takdirde mal olamaz teslimat çünkü gümrük düzenlenmesi.
EL Tel var 10 renkler mevcut: Mavi, Şeffaf Mavi, Kırmızı, Pembe, Mor, Sarı, Turuncu, Beyaz,
Yeşil, Limon, Yeşil.
Dürtmek hakkında ne?
Bu ürün EL malzemeler DIY parlayan Kostümleri, giysi dahil değil. Malzemeler dahil EL tel ve EL aksesuarları, DIY istiyorsanız parlayan Kostümleri resim olarak, hazırlamak gerekir bir takım elbise giysi ve bu ürünü satın.
DIY nasıl?
Yöntem yapma üzerine el tel parlayan kostümleri dikiş olduğunu giysileri tarafından iğne ve iplik, biz teklif Kurulum şeması size, bunu çok kolay, ve sen kendiniz parlayan giysiler yapmak, bu şaşırtıcı.
Ürün Özellikleri
EL invertör: DC12V pil kılıf EL invertör (8 ADET AA piller tarafından Desteklenmektedir)
Çapı EL tel: 3.2mm
Fonksiyonu: On/OFF (EL invertör tarafından Kontrol düğmesi)
Uzunluğu Uzatma tel: 1 metre
Splitter: bir Iki splitter (yaklaşık 40 cm uzun)
Splitter: bir On splitter (yaklaşık 40 cm uzun)
Malzemeler: Plastik
Appliction: Festivali Parti, Cadılar Bayramı, Cosplay, Gece Kulübü Gösterisi, Dans performansı, Yeni ürün lansmanı, kişiselleştirilmiş performans, Şirketi yıllık performans, her türlü performansları.
Ürün detayları:
11 PCS el tel
2 PCS splitter
8 PCS uzatma tel
1 PCS DC12V pil kılıf EL invertör
Dikkat :
EL tel esnek, değil çok direnç çekin, böylece eğer dikmek el tel giysi üzerine, Lütfen dikmek değil çok sıkı, özellikle ortak alanı. Teşekkür ederim.

Etiketler: Ucuz LED Suits Işık Kostümleri Işıklı Parlayan Kapüşonlu Erkekler EL Giysi Soğuk Şerit Dans Moda Yetenek Gösterisi LED ışık Giyim, Yüksek Kalite LED Suits Işık Kostümleri Işıklı Parlayan Kapüşonlu Erkekler EL Giysi Soğuk Şerit Dans Moda Yetenek Gösterisi LED ışık Giyim, Çin Glow Parti Malzemeleri Tedarikçiler.


( 2 Derecelendirme )

Adet