2019 Açık Kamuflaj Sırt Çantaları 55L Taktik Askeri Çanta Su Geçirmez Yürüyüş Kamp Spor Sırt Çantaları Ücretsiz Kargo BL002

₺259.93


DIKKAT LÜTFEN: Biz kabul dropshipping ve toptan, detay bilgi için lütfen bize ulaşın. Biz herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değildir. Ürünler Açıklama: Üst: Üst: Oxford Kumaş Astar: Naylon Anahtar Kelimeler: Açık Spor Sırt Çantası, Kamuflaj Sırt Çantası, Dağcılık Sırt Çantası, Yürüyüş Çantası, Açık Taktik Sırt Çantası Satış Noktaları: 1. dayanıklı ve su geçirmez naylon malzeme. 2. geniş ve kalın bel kemeri ağır taşıma için rahat olun. 3. bir ana bölmesi oluşur, bir ön bölmesi, aşağıda bir cep ve iki yan cepler. 4. ayarlanabilir yastıklı omuz askıları. 5. çıkarılabilir aşağıda cep ve iki tarafın ayrı kullanımı için cepler. 6. teklif maksimum depolama alanı.

Etiketler: Ucuz 2019 Açık Kamuflaj Sırt Çantaları 55L Taktik Askeri Çanta Su Geçirmez Yürüyüş Kamp Spor Sırt Çantaları Ücretsiz Kargo BL002, Yüksek Kalite 2019 Açık Kamuflaj Sırt Çantaları 55L Taktik Askeri Çanta Su Geçirmez Yürüyüş Kamp Spor Sırt Çantaları Ücretsiz Kargo BL002, Çin Tırmanma Çantaları Tedarikçiler.


( 0 Derecelendirme )

Adet