Yeni 50 Adet Oto Fender Tampon Perçin Bağlantı Elemanları 10mm Delik Araba plastik klip tespit kapı trim paneli fender klipler için toyota Chery

₺19.07İrlanda gelen Müşteriler için, avustralya, brezilya, belçika, polonya, danimarka, almanya, fransa, hollanda, kanada, çek Cumhuriyeti, amerika birleşik Devletleri, meksika Norveç, portekiz, İsveç, türkiye, İspanya, İsrail, İtalya, birleşik Krallık, şili, vb: siparişler biz bizim düzenli kullanmanızı öneririz taşıma " Çin Post Sıradan Küçük Paket Artı ", bu " Çin Post Air Mail " izleme numer olmadan hangi maliyeti tasarruf yardımcı olabilir. teyel numarası gerekiyorsa, seçmeniz gerekir " Çin Post Kayıtlı Hava Posta ". karışık sipariş > USD 7, biz Çin Sonrası hava posta ile mal göndereceğiz (takip numarası ile) izleyebilirsiniz, mal. rus müşteriler SADECE seçin " Özel YW ", çünkü Rusya Postane izleme olmadan Çin Sonrası Hava Posta kabul etmiyoruz. rus Custmers Özel YW tarafından göndereceğiz, hangi sonra Çin Post daha hızlı olduğunu ve takip numarası var. teşekkürler. karışık siparişler için, benim mağaza gel lütfen:, ilk aşk sepetinize öğe ekleyebilirsiniz, ve sonda sipariş birleştirmek için ödeme. teşekkürler.
özellikleri: 100% Yepyeni. bu perçin bağlantı elemanları plastik malzemeden imal edilmiştir, araç kullanımı için uygundur. perçin sonrası basınç hızlı ve kalıcı sabitleme için genişler bacaklar. araba iyi aksesuar, uydurma yan etekler için yaygın olarak kullanılan, tamponlar ve diğer döşeme. bu klipler sıkıca bir uyum içinde bir şey tutmak için uygun 10mm çap delik. onlar otobüsler üzerinde kullanılabilir, trenler, uçaklar, kamyon, karavan ve arabalar. Fit Delik Boyutu: 10mm/0.39 ". kök Uzunluğu: 25mm/0.98 ". kafa Çapı: 20mm/0.78 ". malzeme: Plastik.

Etiketler: Ucuz Yeni 50 Adet Oto Fender Tampon Perçin Bağlantı Elemanları 10mm Delik Araba plastik klip tespit kapı trim paneli fender klipler için toyota Chery, Yüksek Kalite Yeni 50 Adet Oto Fender Tampon Perçin Bağlantı Elemanları 10mm Delik Araba plastik klip tespit kapı trim paneli fender klipler için toyota Chery, Çin Oto Raptiye & Klip Tedarikçiler.


( 5 Derecelendirme )

Adet